Placeholder

Root Nasıl Yapılır ?

Root işlemi cihazınızı garanti dışı bırakabilir, ara program uyumsuzluğu halinde android cihazınız kullanılamaz hale gelebilir, root işleminin amatör kullanıcılar tarafından yapılması geri dönüşü olmayan arızalara neden olabilir, root işlemi tamamen özgür iradenizle verdiğiniz kendi karırınzdır, sitemiz android cihaznızda oluşabilecek arızalardan sorumlu tutulamaz.

Karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek !


Bu aşamada sizden istenen android cihazınızı (orjinal) kablosu ile bilgisayarınıza bağlamanızdır ?

Stok Android'te: Ayarlar>Telefon Hakkında>Yapım Numarası

Samsung Galaxy S5: Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yapım Numarası

LG G3: Ayarlar>Hakkında>Yazılım Bilgisi>Yapım Numarası

HTC One M8: Ayarlar>Hakkında>Yazılım Bilgisi>Daha>Yapım Numarası

Yapım Numarası'na üst üste tıklayın. Geliştirici olmaya az kaldı uyarıları verir ve geri sayım yapar. 7. tıklama sonunda ise "Geliştirici Seçenekleri Aktif" uyarısı veriyor. Artık geliştirici seçenekleri ayarlar kısmında mevcut.

Ayarlar bölümünde>Geliştirici Seçenekleri>USB Hata ayıklama 'nın karşısındaki kutucuğu işaretleeyin, herhangi bir uyarı ile karşılaşırsanız kabul ederek devam edin.

USB Kablonuzu Telefonunuza bağladıktan sonra telefonunuzun ekranında erişim yetkisi isteyen bir pencere açılacaktır.

Resimdeki gibi işaretleyerek "ok" butonuna basın ve devam edin.

Bilgisayarda açık olan kingo APP Programında aşağıdaki gibi bir ekran belirecektir.

bu aşamada Samsung Galaxy S3 (I9300) yazan yerde sizin bilgisayara bağladığınız telefonun marka ve modeli yazacaktır, pencerenin altındaki ROOT butonuna basarak programın uygun dosyaları telefonunuza yükleyerek ROOT işlemini bitirmesini bekleyin.

Root işleminde farklı bir hata ile karşılaşmazsanız karşınıza aşağıdaki gibi bir pencere çıkacaktır ve ROOT işlemininin tamamlandığı anlamına gelir, bu aşamadan sonra CEPSPY yazılımını yükleyerek, ROOT gerektiren özellikleri kullanmaya başlayabilirisiniz

Facebook, WhatsApp, Gmail, Viber, VK, WeChat, Telegram, Twitter, Ortam Dinleme bu özellikleri kullanabilirsiniz (Telefona yüklü farklı uygulamalar bazı uygulamaları engelleyebilir, bu özelliklerden sadece birkaçınıda kullanabilirsiniz.) eğer bu program ile root işlemini yapamadıysanız internette farklı programlar olduğunu unutmayın ve deneyin.