Placeholder

Sıkça Sorulan Sorular

CEPSPY metin mesajları, arama geçmişi, takvim bilgilerinde sekmeleri doğrudan tutan; konuşmaları kaydeden; telefonun GPS koordinatlarını belirleyen ve hedef cihazın uygun harita üzerinde konumunu gösteren saptanamayan akıllı telefon yazılımıdır. Yazılım doğrudan izlemek istediğiniz mobil cihaza kurulmalı. İzlemek istediğiniz mobil cihaza fiziksel erişim sadece kurulum aşamasında gereklidir. Bu uygulamanın tüm ayarlarını doğrudan web Denetim Masanız’ dan yapmanızı sağlar. CEPSPY başarılı bir şekilde kurulduktan sonra, yirmi dakika içerisinde tüm veriler sizin özel Denetim Masa hesabınıza yüklenir, buna telefon sahibinin daha önceden kaldırdığı bilgiler de dahildir. Hesabınıza herhangi bilgisayar veya internet kullanılabilir cihazdan erişebilirsiniz. Satın alma işleminizin tamamlanması üzerine, detaylı kurulum yönergelerini içeren bir e-posta alacaksınız.

CEPSPY

  • Erişilebilirlik: kullanıcılar izlenen telefona kendi bilgisayarından 24/7 erişebiliyorlar.
  • Değer: CEPSPY maliyeti olan bir çözümdür
  • Güç: CEPSPY piyasadaki en güçlü ve en kullanıcı dostu yazılımdır
  • Kolaylık: uygulama teknoloji konusunda bilgisi olmayandan teknoloji meraklılarına kadar her türlü kullanıcı tarafından kullanılabilir.

Biz müşterilerimizin herhangi kişisel bilgisini toplamıyor ve depolamıyoruz ve bu bilgileri asla üçüncü taraflar için ulaşılabilir yapmıyoruz. Bunun da ötesinde, CEPSPY aktif güvenlik politikaları, gizli etkinlik kayıtları kesinlikle şifreleyerek tam bir gizlilik garantiliyoruz.

Çalışanların mobil telefon kullanımını izlemek ve çocuklarınızın güvende olduğuna emin olmak CEPSPY'in en popüler kullanımlarıdır. Ayrıca kayıtlara istediğiniz her zaman çevirimiçi bakmanıza imkan tanır.

Bir kez satın alma işlemi yapıldıktan sonra, CEPSPY Denetim Masanız size gönderilecek. Şifreyi değiştirmek için Panel ayarlarına gidin.

Adım 1. Kontrol Panelinize giriş yapın ve sihirbaz tarafından verilen kurulum talimatlarını takip edin.

Giriş yaptıktan sonra Sihirbaz’ın size hedef mobil cihazın OS’unu sorduğunu ve gözetleme yazılımını kurmanızı istediğini göreceksiniz.Kurulum sadece birkaç dakika sürüyor.

Adım 2. Size Sihirbaz tarafından kombinasyon kodu gösterilecek.

CEPSPY'i kurduktan sonra, hedef telefona size sihirbaz tarafından verilen kombinasyon kodunu girin.

Adım 3. Yazılım tarafından elde edilen verileri çevirim içi görüntüleyin.

Adım 3. Yazılım tarafından elde edilen verileri çevirim içi görüntüleyin. Tüm ayarlar yapılandırılmış ise, ilk kayıtları birkaç dakika içinde görebileceksiniz. Tebrikler! Artık hedef telefonun tüm etkinlikleri izleniyor ve istediğiniz her an kişisel CEPSPY hesabınızdan görüntüleyebilirsiniz.

CEPSPY ile kullanacağınız operatörün hiçbir önemi yoktur, TURKCELL - VODAFONE - AVEA ve bu operatörlerin alt yapısını kullanan tüm markaların sim kartını kullanabilirsiniz.

CEPSPY programını yükledikten sonra müşteri temsilcimizin yönergelerini izleyerek programın tüm ayarlarını yaptığınız halde çalışmıyor ve hiçbir şekilde kullanamıyorsanız, CEPSPY 30 gün içerisinde ücretinizi iade etmeyi garanti ediyor.

CEPSPY programlarının kurulumu çok basittir, hiçbir bilgiye sahip olmasanız dahi müşteri temsilcimiz ile görüşerek programın kurulumu hakkında bilgi alabilirsiniz, 1 defa kurulumu yaptıktan sonra diğer ayarlarınızı kontrol panelinizden değiştirebilirsiniz.

CEPSPY internet kotanızı (1GB) aşmamaktadır, kullanım ile ilgili ince detayları müşteri temsilcimiz ile ayarlayabilir en ekonomik şekilde nasıl kullanılır, detaylarını müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

CEPSPY tüm işlemleri internet üzerinden yapmaktadır, telefonda internet olması gereklidir.