Placeholder

Skype Chat ve Sesli Görüşmelere Erişim

Şüpheli durumlarda ve diğer güvenlik niteliğindeki sebeplerle kişilerin Skype üzerindeki tüm yazışma ve verilerini takip ederek, kayıt altına alabileceğiniz casus yazılımımızdan faydalanabilirsiniz. Bu yazılım ile Skype üzerinden kim kiminle ne yazışmış, hangi verileri göndermiş, ne zaman iletişim kurulmuş, hangi hesaplarla giriş yapılmış gibi tüm detayları takip edebileceksiniz. Yazılımımız görüşme kayıtlarını saklamanıza ve arşivlemenize olanak saplamaktadır.

Skype günümüzde en çok kullanılan sohbet araçlarından biridir. Bilgisayarlarda ve cep telefonlarında herkesin gün içerisinde mutlaka kullandığı programlardan biridir. Bazı durumlarda, bu yazışmaların içeriğini bilmeye ve takip etmeye ihtiyaç duyarsınız. Ancak kişinin oturum açma bilgilerine ulaşamayacağınız için ve bu kişinin haberi olmaması gerektiğinden çaresiz kalırsınız. Tam da bu aşamada casus yazılımlar sizlere yardımcı olacaklardır. Birçok sohbet programına entegre olarak çalışabilen casus yazılımlarımız sayesinde, Skype üzerindeki görüşmeleri de çok kolay takip edebileceksiniz. Casus yazılımlarımız, kişilerin Skype üzerinde kiminle ne konuştuğunu ve hangi bilgilerin paylaşıldığını tespit etmenize olanak sağlayacak. Aile bireylerinizi, ya da iş yerindeki bir personelin, sohbet esnasında kiminle neler paylaştığını onların haberi olmadan legal amaçlar doğrultusunda düzenli olarak takip edebileceksiniz. Skype programını da destekleyen cep telefonu ve bilgisayar için uyarlanabilen casus yazılımlarımız birçok aşamada sizlerin yardımına koşacak. Hukuki durumlarda kanıt olarak bir veriye ihtiyacınız olduğunda, güvenilirliğinden şüphe ettiğiniz birini takip etmek istediğinizde ve çocuklarınızın internet ortamında iletişim kurduğu şahısları görebilmenizde çok faydalı ve kullanışlı yazılımlardır. Bu yazılımları lisans kaydı yaptırarak edinebilirsiniz.

Legal amaçların dışında kişisel verileri çalmak ve benzeri durumlarda kullanılması halinde, sorumluluğun kullanan kişiye ait olduğunu da önemle hatırlatmak istiyoruz. Skype ve benzeri birçok sohbet programı için geliştirilen casus yazılımları ile ilgili tüm bilgiye makalemizden ve müşteri destek panelimizden ulaşabilirsiniz. Casus yazılımlarımız ile şüpheleriniz ve endişelerinizden arınıp daha güvenli bir hayata sahip olabileceksiniz. Bu çok avantajlı ve özel bir fırsattır. Yazılımlarımıza sahip olmak herkes için çok kolaydır. Tekrar legal amaçlarla kullanmanız gerektiğini hatırlatıyor ve güvenlik amaçlı casus yazılımlarımızı talepleriniz doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz.