Placeholder

Telefon Rehberine Tam Erişim

Güvenlik tedbirleri için geliştirilen casus yazılımlardan biri de, yüklendiği cihazlardaki telefon rehberindeki bilgilere tam erişim sağlayan casus programlardır. Bu programlar sayesinde yüklendiği cihazdaki telefon rehberi bilgilerini takip ettiğiniz cihazdaki kontrol ve paneli sayesinde takip edip kayıt altına alabilmeniz mümkün hale geldi.

Yakınlarınızın ya da aile bireylerinizin iletişim güvenliklerini sağlamak olası bir taciz durumunda önlem almak üzere bu yazılımları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tamamen güvenlik ve tedbir amaçlı geliştirilen bu yazılımlar sayesinde, yakınlarınızın cihazlarına yüklediğiniz yazılımla ile rehber bilgilerine erişip, kimler ile iletişim halinde olduğunu, kimlerinin numaralarını kayıtlı tuttuklarını kolayca öğrenip, tüm güncellemeleri de anlık olarak takip edebilirsiniz. Örneğin çocuğunuzun, telefon rehberine sakıncalı ve şüphe uyandırıcı tanımadığınız kişilerin numarasını kaydedip kaydetmediğini, bu kişiler ile görüşme yapıp yapmadığını tespit ve takip edebileceksiniz. Bu şekilde kullanıldığı zaman, üst düzey güvenlik önlemleri almak için çözüm niteliğindedir. Ancak illegal amaçlar doğrultusunda kullanıldığında hukuki makamlarca suçlu bulunabilir, cezai yaptırımlara maruz kalabilirsiniz. Bu konuda casus yazımlar ile yazdığımız tanıtım makalelerinde uyarılarda bulunmuş olsak da, her makalemizde hatırlatma yapmakta fayda buluyoruz. Çünkü bizler bu yazılımları tamamen güvenlik ve tedbir amaçlı geliştiriyor ve satışa sunuyoruz. Güvenli ve tedbirli, olumsuz düşünce ve şüphelerden uzak bir hayat için sizlere son derece yardımcı olacak bu yazılımlarımızı lisanslı olarak satın alabileceksiniz. Kendi cihazınıza lisans dahilinde yüklenen kontrol paneli ile, casus programı kurulan cihazı bir çok aşamada takip edebilecek ve tüm verileri kendi cihazınıza kaydedip gerektiğinde silebilecek bir panele sahip olacaksınız.

Kullanıcılarından tam not ve övgüler alan casus yazılımlarımızı müşteri talepleri doğrultusunda güncellemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Sizler de kendi bütçeniz ve seçeneklerinize göre casus yazılım siparişi verebilirsiniz. Güvenliği ve tedbiri elden bırakmak istemeyenler ve hayatlarının her aşamasında huzur arayanlar için kaliteli sunan casus yazılımlarımızla ilgili makaleleri inceleyerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Yine makalede değinilmeyen konularda detaylı bilgiyi iletişim sayfalarımızdan bizlere ulaşarak talep edebilirsiniz. Diğer casus yazılım makalelerimizi de sitemizden inceleyebilirsiniz.