Placeholder

Viber Chat Konuşmalarına Erişim

Viber chat programı kullanan yakınlarınızın, konuşma kayıtları ve diğer tüm verilerini takip edip kayıt altına alabileceğiniz casus programlar geliştirilip satışa sunulmuştur. Viber kullanıp da yazışma ve kayıtlarından endişe ettiğiniz birisini, yazılımımızı kullanarak kolayca takip edebilir ve tüm görüşmeleri kayıt altına alıp saklayabilirsiniz.

Diğer tüm chat programları için de kullanabileceğimiz casus yazılım ile gizli görüşmeleri, tehlikeli yakınlaşmaları ve hukuksuz durumları kontrol altına alabilmek için casus izleme yazılımları sizlere sınırsız çözümler sunuyor. Tehlikeli durumlarda, bir kanıta ihtiyaç duyduğunuz şüpheli durumlarda ve benzeri birçok kanıt gerektiren ve tedbir alınması gereken hallerde imdadınıza casus yazılımlarımız yetişiyor. Bu yazılımları kullanarak, tüm sanal tedbirlerinizi kolayca alarak, kendi ve yakınlarınızın güvenliğini geniş imkanlar ile sağlayabileceksiniz. Yazılımlarımız lisanslı olup, legal amaçlarla kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. İllegal durumlarda, kişilerin hak ve özgürlüklerini amaçsızca ihlal etmeniz durumunda tüm sorumluluğun size ait olacağını hatırlatmak istiyoruz. Viber için kullanacağınız yazılım birçok sohbet programını desteklemektedir. Aynı yazılım çeşitli sohbet programlarını kolayca entegre edilebilmektedir. Lisansı satın aldıktan sonra, panelinizden dilediğiniz gibi yazışmaları takip edip kayıt altına alabileceksiniz. İhtiyacınız olan tüm düzenleme ve ayarlar panellerde mevcut durumdadır. Hesabını kontrol etmek istediğiniz kişi ile ilgili tüm veriler panelinize anlık olarak yansıyacak ve ayarlarınız dahilinde kayıt altına alınacaktır. Yazılımımız güvenlik tedbirlerinde ve şüpheli durumlarda profesyonel çözümler sunmaktadır.

Özellikle hukuki durumlarda kanıt olarak sunmak isteyebileceğiniz bir veriyi kolayca (yasal şartlarda) elde edebileceksiniz. Tüm şüpheli durumlarda, tedbir almak istediğiniz anlarda, kanıt niteliğinde bir veriye ihtiyacınız olduğunda çözümünüz casus yazılımlardır. Yazılımlarımızla ilgili merak ettiğiniz diğer hususlarda, iletişim sayfamızdan bizlere yazarak bilgi alabilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda yazılımlar geliştirmeye devam etmekteyiz. Bizlere iletişim sayfalarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Viber için cep telefonu casus yazılımları satışlarımız başlamıştır. Kişisel güvenliğiniz ve tedbir amaçlı üretilen cep telefonu casus yazılımlar ile her zaman bir adım daha önce olacaksınız. Günümüz sanal dünyasında, alınmamış tedbirler birçok kötü sonuç doğurabilmektedir. Bu nedenle sohbet programları için geliştirilmiş casus yazılımlarımız oldukça faydalıdır.