Belirli Konum Uyarısı

Belli bir bölge, lokasyon veya yer belirlemeleri yaparak, çocuğunuzun nerede olduğunu sürekli takip etmek yerine sadece bu alanlara girdiğinde konum uyarısı almak suretiyle sürekli harita takibi yapmaktan kurtulursunuz.
Hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmaz, çocuğunuzun gittiği yerlerden haberdar olursunuz.
Belirli Konum Uyarısı

coğrafi bölge, lokasyon ve yer belirlemeleri

Yer Belirlemeleri

Sınırsız sayıda, güvenli ve güvensiz olarak işaretleyebileceğiniz coğrafi bölge, lokasyon ve yer belirlemeleri yapabilirsiniz. Çocuğunuzu güvensiz bölgelerden uzak tutabilirsiniz. Okul, kütüphane vb. yerleri güvenli işaretleyerek buralarda ne kadar vakit geçirdiğini de görebilirsiniz.

Bölge Listeleri

Konum Uyarısı

Güvenli veya güvensiz bölge giriş çıkışlarında e-posta uyarısı alırsınız. Böylece durumdan anında haberdar olursunuz.

Ziyaret Saatlerini ve Sıklığını Görme

Ziyaret Saatleri

Çocuğunuzun hangi saatlerde ve ne kadar sıklıkla belirlediğiniz yerlerde bulunduğunu görebilirsiniz.

Konum Raporu

Konum Raporu

Belirlenen konumlara ulaşırken kullanılan tüm yollar konumlar detaylarıyla size bildirilir.

Sonraki: Resimleri Görme

Konum Uyarısı ve dahası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat boyunca ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.