Özellikler

Çağrı Yönetimi

Telefonla yapılan tüm gelen, giden ve cevapsız çağrı detayları kayıdedilir. Çağrı zamanı, süresi, arayan numara rehberde varsa ayrıca rehber ismi ile birlikte) bu kayıtlara eklenir. Kaydedilen görüşme içeriği dinlenebilir.

SMS Takibi

Tüm gelen, giden SMS ve MMS mesajları kayıdedilir. Mesaj zamanı, numara rehberde varsa ayrıca rehber ismi ile birlikte) bu kayıtlara eklenir.

Konum İzleme

Harita üzerinden çocuklarınızın nerede olduğunu her zaman görebilirsiniz. Belirlenen hedef konuma ulaştıklarında bildirim alırsınız. Telefonun tüm konum bilgilerinden gidilen yolu tam olarak bilirsiniz.

Kamera Kayıtları

Telefonla çekilen veya kaydedilen tüm resimleri görebilirsiniz. Resimler telefondan silinse dahi CepSpy kontrol panelindeki kayıtları kaybolmaz.

Kişilere Erişim

CepSpy yüklediğiniz telefonun rehberine erişiminizi sağlar. Yeni bir kişi eklendiğinde izleme panelinde anında görebilirsiniz. Kişi ve telefon numarası engellemesi yapabilirsiniz.

Sosyal Medya

Yaygın olarak kullanılan sosyal medya uygulamaları ile yapılan yazışmaların ve paylaşımların tamamını görebilirsiniz. Bu sohbetler telefondan silinse dahi sizin izleme panelinizdeki kayıtlar kaybolmaz. Uygulamalar: Whatsapp, Facebook, Instagram, Snapchat, Gmail, Skype, Viber, Line, Kik, Tinder, Telegram, Kakao, WeChat, Hike, Hangouts…

İnternet Takibi

CepSpy, cep telefonu ile girilen tüm web sitelerinin kayıtlarını tutar. Telefonu kullanan çocuğunuzu uygunsuz internet içeriklerinden korumanızın en güvenilir yollarından biridir.

Telefon Yönetimi

CepSpy telefonda yüklü tüm uygulamaların bir listesini verir. Ayrıca uygulamaların kullanım sıklığını da gösterir. Sistem bilgileri, sim kart uyarısı, dosyalara erişim ve fazlası…

Zamanlayıcı

CepSpy size zaman ayarlı fotoğraflar çekme imkanı verir. Sizin belirleyeceğiniz şekilde istediğiniz saatlerde ön veya arka kameradan otomatik fotoğraf ve video çeker, ekran görüntüsü alır ve kontrol panelinize gönderir.

Canlı İzleme

Ön ve arka kameradan anlık fotoğraf çekimi, canlı olarak ortamı izleme ve dinleme, ekran görüntüsü alma, telefon ekranını izleme özelliği mevcuttur. Bunun yanı sıra anlık konum ve daha pek çok canlı takip özelliği ile CepSpy anlık takip için idealdir.

Ajandayı Görme

Telefon takvimine kaydedilen tüm ajanda notlarına ulaşabilirsiniz. Takvime kaydedilen toplantı, hatırlatma, doğum günü vb tüm olayları detaylarıyla birlikte görebilirsiniz.

Klavye Kaydedici

Telefonun klavyesinde yazılan her şeyi canlı görebilirsiniz. Sohbet, internet araması, uygulama arama, kişi arama vb. şekillerde telefon klavyesinde yazılanların tümü anında izleme panelinde görüntülenir.

Yazı Kopyalayıcı

Telefonda kopyalanmış tüm yazılara buradan ulaşabilirsiniz. Örneğin çocuğunuz başka birine göndermek için bir mesaj içeriği kopyaladı ya da internetten bir makaleyi başka bir yerde yayınlamak için kopyaladı. Tüm bu kayıtları görmeniz mümkündür.

Sağlık Bilgileri

Çocuğunuzun sağlık verilerine anında ulaşabilirsiniz. Kaç kilometre yürüdüğünü, yaktığı kalori miktarını vb. görmeniz mümkündür.

CepSpy’ı tanımak için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat süreyle ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.