Özellikler

Çağrı Yönetimi

Telefonla yapılan tüm gelen, giden ve cevapsız çağrı detayları kayıdedilir. Çağrı zamanı, süresi, arayan numara rehberde varsa ayrıca rehber ismi ile birlikte) bu kayıtlara eklenir. Kaydedilen görüşme içeriği dinlenebilir.

SMS Takibi

Tüm gelen, giden SMS ve MMS mesajları kayıdedilir. Mesaj zamanı, numara rehberde varsa ayrıca rehber ismi ile birlikte) bu kayıtlara eklenir.

Konum İzleme

Harita üzerinden çocuklarınızın nerede olduğunu her zaman görebilirsiniz. Belirlenen hedef konuma ulaştıklarında bildirim alırsınız. Telefonun tüm konum bilgilerinden gidilen yolu tam olarak bilirsiniz.

Kamera Kayıtları

Telefonla çekilen veya kaydedilen tüm resimleri görebilirsiniz. Resimler telefondan silinse dahi CepSpy kontrol panelindeki kayıtları kaybolmaz.

Kişilere Erişim

CepSpy yüklediğiniz telefonun rehberine erişiminizi sağlar. Yeni bir kişi eklendiğinde izleme panelinde anında görebilirsiniz. Kişi ve telefon numarası engellemesi yapabilirsiniz.

Sosyal Medya

Yaygın olarak kullanılan sosyal medya uygulamaları ile yapılan yazışmaların ve paylaşımların tamamını görebilirsiniz. Bu sohbetler telefondan silinse dahi sizin izleme panelinizdeki kayıtlar kaybolmaz. Uygulamalar: Whatsapp, Facebook, Instagram, Snapchat, Gmail, Skype, Viber, Line, Kik, Tinder, Telegram, Kakao, WeChat, Hike, Hangouts…

İnternet Takibi

CepSpy, cep telefonu ile girilen tüm web sitelerinin kayıtlarını tutar. Telefonu kullanan çocuğunuzu uygunsuz internet içeriklerinden korumanızın en güvenilir yollarından biridir.

Telefon Yönetimi

CepSpy telefonda yüklü tüm uygulamaların bir listesini verir. Ayrıca uygulamaların kullanım sıklığını da gösterir. Sistem bilgileri, sim kart uyarısı, dosyalara erişim ve fazlası…

Zamanlayıcı

CepSpy size zaman ayarlı fotoğraflar çekme imkanı verir. Sizin belirleyeceğiniz şekilde istediğiniz saatlerde ön veya arka kameradan otomatik fotoğraf ve video çeker, ekran görüntüsü alır ve kontrol panelinize gönderir.

Canlı İzleme

Ön ve arka kameradan anlık fotoğraf çekimi, canlı olarak ortamı izleme ve dinleme, ekran görüntüsü alma, telefon ekranını izleme özelliği mevcuttur. Bunun yanı sıra anlık konum ve daha pek çok canlı takip özelliği ile CepSpy anlık takip için idealdir.

Ajandayı Görme

Telefon takvimine kaydedilen tüm ajanda notlarına ulaşabilirsiniz. Takvime kaydedilen toplantı, hatırlatma, doğum günü vb tüm olayları detaylarıyla birlikte görebilirsiniz.

Klavye Kaydedici

Telefonun klavyesinde yazılan her şeyi canlı görebilirsiniz. Sohbet, internet araması, uygulama arama, kişi arama vb. şekillerde telefon klavyesinde yazılanların tümü anında izleme panelinde görüntülenir.

Yazı Kopyalayıcı

Telefonda kopyalanmış tüm yazılara buradan ulaşabilirsiniz. Örneğin çocuğunuz başka birine göndermek için bir mesaj içeriği kopyaladı ya da internetten bir makaleyi başka bir yerde yayınlamak için kopyaladı. Tüm bu kayıtları görmeniz mümkündür.

Sağlık Bilgileri

Çocuğunuzun sağlık verilerine anında ulaşabilirsiniz. Kaç kilometre yürüdüğünü, yaktığı kalori miktarını vb. görmeniz mümkündür.

SOFTWARE INTENDED FOR LEGAL USES ONLY. CepSpy service software is designed for monitoring your children on a smartphone or other device you own it or have proper consent to monitor. It is the violation of the jurisdiction law to install surveillance software, onto a mobile phone or other device you do not have the right to monitor. The law generally requires you to notify users/owners of the device that it is being monitored. The violation of this requirement could result in severe monetary and criminal penalties imposed on the violator. You should consult your own legal advisor with respect to legality of using the Software in the manner you intend to use it prior to downloading, installing, and using it. You take full responsibility for determining that you have the right to monitor the device on which the Software is installed. CepSpy cannot be held responsible if a User chooses to monitor a device the User does not have the right to monitor; nor can CepSpy provide legal advice regarding the use of the Software.