Tinder Takibi

Tinder eşleşmeleri ile olan yazışmaları görmek, eşleşmenin kim olduğunu bilmek istiyorsanız Tinder Casus özelliği ile CepSpy ihtiyacınızı karşılayacak en uygun çözümdür.

Tinder, günümüzde en yaygın kullanılan buluşma uygulamasıdır ve kullanıcı sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle kısa süreli, bir günlük vb. buluşmalar için tercih edilen Tinder, çocukların kullanımı için uygun bir uygulama değildir.

CepSpy Tinder Casus özeliği sayesinde çocuğunuzun Tinder aracılığı ile yabancılarla görüşüp görüşmediğini bilir, onlarla buluşmasını engelleyebilirsiniz.

Tinder Takip Yazılımı

Tüm Tinder Yazışmaları

Tüm Tinder Yazışmaları

CepSpy ile tüm Tinder tekli ve grup yazışmalarını, medya dosyalarını görebilirsiniz. Gelen ve giden tüm mesajlar ve bildirimlere kontrol panelinizden anlık ulaşabilirsiniz.

Root Gerektirmez

Root Gerektirmez!

Piyasada bulunan düşük bütçeli ve taklit diğer casus yazılımların aksine CepSpy ile Tinder takibi için cihaza “root” işlemi yapmanız gerekmez. Böylece telefonun garantisi ve uygulamaların düzgün çalışmaları ile ilgili sorunlar da ortadan kalkar.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan Tinder yazışmalarının detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: Telegram Takibi

Tinder ve daha fazlası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat süreyle ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.