Tinder Takibi

Tinder eşleşmeleri ile olan yazışmaları görmek, eşleşmenin kim olduğunu bilmek istiyorsanız Tinder Casus özelliği ile CepSpy ihtiyacınızı karşılayacak en uygun çözümdür.

Tinder, günümüzde en yaygın kullanılan buluşma uygulamasıdır ve kullanıcı sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle kısa süreli, bir günlük vb. buluşmalar için tercih edilen Tinder, çocukların kullanımı için uygun bir uygulama değildir.

CepSpy Tinder Casus özeliği sayesinde çocuğunuzun Tinder aracılığı ile yabancılarla görüşüp görüşmediğini bilir, onlarla buluşmasını engelleyebilirsiniz.

Tinder Takip Yazılımı

Tüm Tinder Yazışmaları

Tüm Tinder Yazışmaları

CepSpy ile tüm Tinder tekli ve grup yazışmalarını, medya dosyalarını görebilirsiniz. Gelen ve giden tüm mesajlar ve bildirimlere kontrol panelinizden anlık ulaşabilirsiniz.

Root Gerektirmez

Root Gerektirmez!

Piyasada bulunan düşük bütçeli ve taklit diğer casus yazılımların aksine CepSpy ile Tinder takibi için cihaza “root” işlemi yapmanız gerekmez. Böylece telefonun garantisi ve uygulamaların düzgün çalışmaları ile ilgili sorunlar da ortadan kalkar.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan Tinder yazışmalarının detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: Telegram Takibi

SOFTWARE INTENDED FOR LEGAL USES ONLY. CepSpy service software is designed for monitoring your children on a smartphone or other device you own it or have proper consent to monitor. It is the violation of the jurisdiction law to install surveillance software, onto a mobile phone or other device you do not have the right to monitor. The law generally requires you to notify users/owners of the device that it is being monitored. The violation of this requirement could result in severe monetary and criminal penalties imposed on the violator. You should consult your own legal advisor with respect to legality of using the Software in the manner you intend to use it prior to downloading, installing, and using it. You take full responsibility for determining that you have the right to monitor the device on which the Software is installed. CepSpy cannot be held responsible if a User chooses to monitor a device the User does not have the right to monitor; nor can CepSpy provide legal advice regarding the use of the Software.