Hangouts Takibi

Google Hangouts tüm telefonlarda standart yüklü olarak gelmektedir. Bu nedenle de kullanımı yaygın bir sohbet uygulamasıdır.
Eğer çocuğunuzun Hangouts yazışmalarını görmek istiyorsanız Hangouts Takibi özelliği ile CepSpy ihtiyacınızı karşılayacak en uygun çözümdür.

Çocuğunuzun tüm Hangouts aktivitelerini kontrol panelinizden detayları ile birlikte görmeniz mümkündür.

Hangouts Takip Yazılımı

Tüm Hangouts Yazışmaları

Tüm Hangouts Yazışmaları

CepSpy ile tüm kişi ve grup yazışmalarını, medya dosyalarını görebilirsiniz. Gelen ve giden tüm mesajlar ve bildirimlere kontrol panelinizden ulaşabilirsiniz.

Hangouts Kişi Detayları

Hangouts Kişi Bilgisi

Sohbet edilen kişilerin isim, numara vb. detaylı Hangouts kişi bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz engelleyebilirsiniz.

Hangouts Medya Dosyaları

Hangouts Medya Dosyaları

Hangouts ile alınan ve gönderilen tüm resimlere doğrudan erişim sağlayabilirsiniz.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan Hangouts yazışmalarının detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: İnternet Takibi

Hangouts ve daha fazlası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat boyunca ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.