Günlük Veri Raporu

CepSpy ile kaydedilmiş tüm verileri e-posta üzerinden günlük rapor olarak alabilirsiniz.

Eğer sık sık panele girip kontrol etmeye gerek duymuyorsanız günlük raporu aktif edebilir ve posta kutunuzdan aktiviteleri takip edebilirsiniz.
Günlük Veri Raporu E-Posta

Günlük Veri Raporu

Günlük Tüm Raporlar

Tüm gün boyunca CepSpy tarafından kaydedilmiş verilerin özeti e-posta adresinize gönderilir.

Anlık E-Posta Bildirimleri

Anlık Bildirim Raporu

Eğer her bir aktiviteden anlık olarak haberdar olmak istiyorsanız bu özelliği aktif edebilirsiniz.

Sistem Günlüğü

Sistem Günlüğü

Telefonun kapanıp açıldığı zamanlar, uygulama yükleme veya silme zamanları, olası hatalar detaylıca günlük dosyası olarak tutulur.

Veri Raporu ve dahası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat boyunca ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.