Kamera Zamanlama

CepSpy ile daha önceden belirleyeceğiniz saatlerde telefonun ön ve arka kamerasından otomatik resim çekmesini sağlayabilirsiniz. Ses kaydı ve ekran görüntüsü de alabilirsiniz.

Elde edilen kayıtlar eğer o an internet bağlantısı yoksa telefonda tutulur (kullanıcının erişemeyeceği şekilde) ve internete bağlandığı anda panele gönderilir.
Casus Telefon Kamera Çekimi

Casus Resim Çekme

Resim Çekme

Belirleyeceğiniz tarih ve saatlerde dilediğiniz sayıda ön veya arka kameradan resim çekme talimatları girebilirsiniz. Zamanı gelince resimler çekilir ve panelde tutulur.

Casus Ortam Sesi Kaydetme

Ses Kaydetme

Belirleyeceğiniz tarih ve saatlerde ve yine belirleyeceğiniz süre uzunluğunda telefon mikrofonu ile ortam ses kaydı yapılır. Kayıtları zamanı geldiğinde panelden dinleyebilirsiniz.

Casus Ekran Görüntüsü (Screenshot) Alma

Ekran Görüntüsü Alma

Belirleyeceğiniz tarih ve saatlerde telefonun ekran görüntüsü alınır. O an telefon ekranında ne varsa bunu panelinizden görebilirsiniz.

Sonraki: Ortamı Canlı İzleme

Kamera Zamanlama ve dahası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat boyunca ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.