Kamera Zamanlama

CepSpy ile daha önceden belirleyeceğiniz saatlerde telefonun ön ve arka kamerasından otomatik resim çekmesini sağlayabilirsiniz. Ses kaydı ve ekran görüntüsü de alabilirsiniz.

Elde edilen kayıtlar eğer o an internet bağlantısı yoksa telefonda tutulur (kullanıcının erişemeyeceği şekilde) ve internete bağlandığı anda panele gönderilir.
Casus Telefon Kamera Çekimi

Casus Resim Çekme

Resim Çekme

Belirleyeceğiniz tarih ve saatlerde dilediğiniz sayıda ön veya arka kameradan resim çekme talimatları girebilirsiniz. Zamanı gelince resimler çekilir ve panelde tutulur.

Casus Ortam Sesi Kaydetme

Ses Kaydetme

Belirleyeceğiniz tarih ve saatlerde ve yine belirleyeceğiniz süre uzunluğunda telefon mikrofonu ile ortam ses kaydı yapılır. Kayıtları zamanı geldiğinde panelden dinleyebilirsiniz.

Casus Ekran Görüntüsü (Screenshot) Alma

Ekran Görüntüsü Alma

Belirleyeceğiniz tarih ve saatlerde telefonun ekran görüntüsü alınır. O an telefon ekranında ne varsa bunu panelinizden görebilirsiniz.

Sonraki: Ortamı Canlı İzleme

SOFTWARE INTENDED FOR LEGAL USES ONLY. CepSpy service software is designed for monitoring your children on a smartphone or other device you own it or have proper consent to monitor. It is the violation of the jurisdiction law to install surveillance software, onto a mobile phone or other device you do not have the right to monitor. The law generally requires you to notify users/owners of the device that it is being monitored. The violation of this requirement could result in severe monetary and criminal penalties imposed on the violator. You should consult your own legal advisor with respect to legality of using the Software in the manner you intend to use it prior to downloading, installing, and using it. You take full responsibility for determining that you have the right to monitor the device on which the Software is installed. CepSpy cannot be held responsible if a User chooses to monitor a device the User does not have the right to monitor; nor can CepSpy provide legal advice regarding the use of the Software.