Whatsapp Takibi

Eğer çocuğunuzun Whatsapp yazışmalarını görmek istiyorsanız Whatsapp Takibi özelliği ile CepSpy ihtiyacınızı karşılayacak en uygun çözümdür.
Çocuğunuzun tüm Whatsapp aktivitelerini kontrol panelinizden detayları ile birlikte görmeniz mümkündür.

CepSpy Whatsapp Casus özelliği ile tüm Whatsapp aktiviteleri takibi yapabilirsiniz.

Root Gerektirmez

Root Gerektirmez!

Piyasada bulunan düşük bütçeli ve taklit diğer casus yazılımların aksine CepSpy ile Whatsapp takibi için cihaza “root” işlemi yapmanız gerekmez. Böylece telefonun garantisi ve uygulamaların düzgün çalışmaları ile ilgili sorunlar da ortadan kalkar.

Tüm Whatsapp Yazışmaları

Tüm Whatsapp Takibi

CepSpy ile tüm kişi ve grup yazışmalarını, medya dosyalarını görebilirsiniz. Gelen ve giden tüm mesajlar ve bildirimlere kontrol panelinizden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Kişi Detayları

Whatsapp Kişi Bilgisi

Sohbet edilen kişilerin isim, numara vb. detaylı whatsapp kişi bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz engelleyebilirsiniz.

Whatsapp Medya Dosyaları

Whatsapp Medya Dosyaları

Whatsapp ile alınan ve gönderilen tüm resim, video ve ses dosyalarına doğrudan erişim sağlayabilirsiniz. Whatsapp sesli aramaları kaydetme özelliği de şu an geliştirilme aşamasındadır ve yakında o da aktif hale gelecektir.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan Whatsapp yazışmalarının detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: Facebook Takibi

SOFTWARE INTENDED FOR LEGAL USES ONLY. CepSpy service software is designed for monitoring your children on a smartphone or other device you own it or have proper consent to monitor. It is the violation of the jurisdiction law to install surveillance software, onto a mobile phone or other device you do not have the right to monitor. The law generally requires you to notify users/owners of the device that it is being monitored. The violation of this requirement could result in severe monetary and criminal penalties imposed on the violator. You should consult your own legal advisor with respect to legality of using the Software in the manner you intend to use it prior to downloading, installing, and using it. You take full responsibility for determining that you have the right to monitor the device on which the Software is installed. CepSpy cannot be held responsible if a User chooses to monitor a device the User does not have the right to monitor; nor can CepSpy provide legal advice regarding the use of the Software.