Whatsapp Takibi

Eğer çocuğunuzun Whatsapp yazışmalarını görmek istiyorsanız Whatsapp Takibi özelliği ile CepSpy ihtiyacınızı karşılayacak en uygun çözümdür.
Çocuğunuzun tüm Whatsapp aktivitelerini kontrol panelinizden detayları ile birlikte görmeniz mümkündür.

CepSpy Whatsapp Casus özelliği ile tüm Whatsapp aktiviteleri takibi yapabilirsiniz.

Root Gerektirmez

Root Gerektirmez!

Piyasada bulunan düşük bütçeli ve taklit diğer casus yazılımların aksine CepSpy ile Whatsapp takibi için cihaza “root” işlemi yapmanız gerekmez. Böylece telefonun garantisi ve uygulamaların düzgün çalışmaları ile ilgili sorunlar da ortadan kalkar.

Tüm Whatsapp Yazışmaları

Tüm Whatsapp Takibi

CepSpy ile tüm kişi ve grup yazışmalarını, medya dosyalarını görebilirsiniz. Gelen ve giden tüm mesajlar ve bildirimlere kontrol panelinizden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Kişi Detayları

Whatsapp Kişi Bilgisi

Sohbet edilen kişilerin isim, numara vb. detaylı whatsapp kişi bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz engelleyebilirsiniz.

Whatsapp Medya Dosyaları

Whatsapp Medya Dosyaları

Whatsapp ile alınan ve gönderilen tüm resim, video ve ses dosyalarına doğrudan erişim sağlayabilirsiniz. Whatsapp sesli aramaları kaydetme özelliği de şu an geliştirilme aşamasındadır ve yakında o da aktif hale gelecektir.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan Whatsapp yazışmalarının detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: Facebook Takibi

Whatsapp ve daha fazlası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat süreyle ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.