Konum Geçmişi

CepSpy tüm konum geçmişi bilgilerini tutarak çocuğunuzun belli saatlerde veya tüm gün nerelere gittiğini bilmenizi sağlar.

Dünyada her yıl 800.000 çocuk kaybolmaktadır. 50 saniyede 1 çocuk ya kaybolmakta ya da kaçırılmaktadır. Özellikle ülkemizde bu tür vakaların sayısı oldukça yüksektir. Masum çocuklarımızın başına pek çok talihsiz olaylar gelmektedir. Bu durumdan endişe eden ebeveynler için CepSpy Çocuk Takip Yazılımı ideal bir çözümdür.

Çocuğunuzun nerelere hangi yollardan gittiğini görebilir, olumsuz durumlar karşısında tedbirinizi alabilirsiniz.
Konum Geçmişi

Konum Geçmişi

Konum Geçmişi

Gidilen tüm yerler kaydedilir ve seçeceğiniz zaman diliminde olanlar harita üzerinde görülebilir.

Harita Üzerinde Yol Görme

Tüm Yol Haritası

Konumlara ulaşırken kullanılan tüm yollar gösterilir. Böylece çocuğunuzun riskli yerlerden geçmesini önleyebilirsiniz.

Harita Üzerinde Konumları Görme

Konum Haritası

Konumlara ulaşırken kullanılan tüm yollar ve ulaşılan konumlar tek tek bir bütün halinde haritada gösterilir. En sık gidilen yerler ve en sık kullanılan yolları paneldeki konum ağı haritasından belirleyebilirsiniz.

Sonraki: Coğrafi Bölge Belirleme

Konum Geçmişi ve dahası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat süreyle ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.