Çağrı Yönetimi

CepSpy ile yapılan tüm telefon görüşmelerinin detaylı çağrı kayıtları tutulur. Arayan/aranan kişi rehberde kayıtlıysa rehber ismi ve varsa resmi de numara ile birlikte görüntülenir.

En fazla görüşülen beş numara en üstte ayrı bir tablo halinde gösterilir. Hemen altında tarih sırasına göre son arama en üstte olacak şekilde detaylı bir liste yer alır.
İsim veya numara ile (numaranın belli bir kısmı da yeterlidir) kayıtlar arasında arama yapılabilir.
Tarih aralıkları seçerek belli tarihlerde gerçekleşmiş görüşmelere ulaşılabilir.
Kayıt linkinden görüşme kayıtları dinlenebilir.
Çağrı Yönetimi

Gelen Çağrı Kayıtları

Gelen Aramalar

Telefonu kimlerin hangi saatlerde aradığını ve ne kadar süre konuşulduğunu görebilirsiniz. Konuşma kayıtlarını dinleyebilirsiniz.

Giden Çağrı Kayıtları

Giden Aramalar

Çocuğunuz telefonla nereleri arıyor, kimlerle konuşuyor, hangi saatlerde arama yapıyor ve ne kadar süreli konuşuyor, neler konuşuyor. Tüm bilgiler kaydedilir.

Cevapsız Çağrılar

Cevapsız Çağrılar

Cevaplanmamış, başarısız olmuş gelen ve giden çağrı detaylarını görebilirsiniz.

Sonraki: SMS Takibi

Çağrı Yönetimi ve fazlası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat boyunca ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.