Çağrı Yönetimi

CepSpy ile yapılan tüm telefon görüşmelerinin detaylı çağrı kayıtları tutulur. Arayan/aranan kişi rehberde kayıtlıysa rehber ismi ve varsa resmi de numara ile birlikte görüntülenir.

En fazla görüşülen beş numara en üstte ayrı bir tablo halinde gösterilir. Hemen altında tarih sırasına göre son arama en üstte olacak şekilde detaylı bir liste yer alır.
İsim veya numara ile (numaranın belli bir kısmı da yeterlidir) kayıtlar arasında arama yapılabilir.
Tarih aralıkları seçerek belli tarihlerde gerçekleşmiş görüşmelere ulaşılabilir.
Kayıt linkinden görüşme kayıtları dinlenebilir.

Gelen Çağrı Kayıtları

Gelen Aramalar

Telefonu kimlerin hangi saatlerde aradığını ve ne kadar süre konuşulduğunu görebilirsiniz. Konuşma kayıtlarını dinleyebilirsiniz.

Giden Çağrı Kayıtları

Giden Aramalar

Çocuğunuz telefonla nereleri arıyor, kimlerle konuşuyor, hangi saatlerde arama yapıyor ve ne kadar süreli konuşuyor, neler konuşuyor. Tüm bilgiler kaydedilir.

Cevapsız Çağrılar

Cevapsız Çağrılar

Cevaplanmamış, başarısız olmuş gelen ve giden çağrı detaylarını görebilirsiniz.

Sonraki: SMS Takibi

SOFTWARE INTENDED FOR LEGAL USES ONLY. CepSpy service software is designed for monitoring your children on a smartphone or other device you own it or have proper consent to monitor. It is the violation of the jurisdiction law to install surveillance software, onto a mobile phone or other device you do not have the right to monitor. The law generally requires you to notify users/owners of the device that it is being monitored. The violation of this requirement could result in severe monetary and criminal penalties imposed on the violator. You should consult your own legal advisor with respect to legality of using the Software in the manner you intend to use it prior to downloading, installing, and using it. You take full responsibility for determining that you have the right to monitor the device on which the Software is installed. CepSpy cannot be held responsible if a User chooses to monitor a device the User does not have the right to monitor; nor can CepSpy provide legal advice regarding the use of the Software.