Line Takibi

Line üzerinden gerçekleştirilen tekli veya grup yazışmalarını görmek, gönderilip alınan medya dosyalarına erişmek istiyorsanız Line Casus özelliği ile CepSpy ihtiyacınızı karşılayacak en uygun çözümdür.

Line, günümüzde en yaygın kullanılan mesajlaşma uygulamaları arasındadır ve kulanıcı sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Çocuğunuzun yabancılarla görüşüp görüşmediğini, zararlı medya içeriklerine ulaşıp ulaşmadığını Line Takibi özelliği ile kontrol altında tutabilirsiniz.

Line Takip Yazılımı

Tüm Line Yazışmaları

Tüm Line Yazışmaları

CepSpy ile tüm Line tekli ve grup yazışmalarını, medya dosyalarını görebilirsiniz. Gelen ve giden tüm mesajlar ve bildirimlere kontrol panelinizden anlık ulaşabilirsiniz.

Line Kişi Detayları

Line Kişi Bilgisi

Sohbet edilen kişilerin isim, numara vb. detaylı Line kişi bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz engelleyebilirsiniz.

Line Medya Dosyaları

Line Medya Dosyaları

Line ile alınan ve gönderilen tüm resimlere doğrudan erişim sağlayabilirsiniz.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan Line yazışmalarının detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: Kik Takibi

Line Takibi ve dahası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat süreyle ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.