Numara Engelleme

Kişi ve numara engelleme özelliği sayesinde çocuğunuzun istemediğiniz kişilerce aranmasını önleyebilirsiniz.

Spam vb. rahatsız edici telefon numaralarını da engelleyerek kötü niyetli kişi ve kuruluşlardan korunursunuz.
SMS Yönetimi

Rehberden Kişi Engelleme

Kişi Engelleme

Rehbere kayıtlı olan kişilerden istenmeyenleri engelleyebilirsiniz. Daha sonra bu engellemeyi iptal etmeniz de mümkündür.

Numara Engelleme

Numara Engelleme

Rehbere kayıtlı olmasa dahi herhangi bir numarayı CepSpy kontrol panelinizden kolaylıkla engeleyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman engelleri kaldırabilirsiniz.

Sonraki: Whatsapp Casus

Numara Engelleme ve dahası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat süreyle ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.