Klavye Kayıt

CepSpy ayrı bir program olarak yüksek fiyatlarla satılan “Klavye Kaydedici” uygulamasını da bünyesinde barındıran kompakt bir yazılımdır. CepSpy Klavye Kaydedici ile telefonun klavyesinde yazılmış olan tüm yazılar detaylarıyla birlikte kaydedilir.

CepSpy özellikleri içersinde bulunmayan bir uygulama kulanılmış olsa dahi klavye kaydedici sayesinde yazılan tüm yazı ve mesajları görebilirsiniz.
Casus Klavye Kaydedici

Klavye Kaydedici

Tüm Klavye Yazışmaları

Klavye ile yazılan her bir mesaj dizisi hangi uygulamada yazıldığı bilgisi ile birlikte kaydedilir.

Klavye Kayıtları Arama

Detaylı Arama

Anahtar kelime kullanarak kayıtlar arasında arama yapabilirsiniz.

Tarih ve Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yazılar tarih ve saat bilgileri ile birlikte kaydedilir. Belirli bir tarih aralığındaki yazıları görme imkanınız vardır.

Sonraki: Yazı Kopyalama (Pano Erişimi)

Keylogger ve daha fazlası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat boyunca ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.