Coğrafi Bölge Belirleme

CepSpy kontrol panelinizden coğrafi bölge, lokasyon ve yer belirlemeleri yapabilirsiniz. Böylece çocuğunuzun nerede olduğunu sürekli takip etmek yerine sadece bu alanlara girdiğinde uyarı alacak şekilde ayarlarınızı yapılandırabilir ve sürekli harita takibi yapmaktan kurtulursunuz.
Hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmaz, çocuğunuzun gittiği her yeri bilebilirsiniz.
Coğrafi Bölge Belirleme

coğrafi bölge, lokasyon ve yer belirlemeleri

Yer Belirlemeleri

Sınırsız sayıda, güvenli ve güvensiz olarak işaretleyebileceğiniz bölge, lokasyon ve yer belirlemeleri yapabilirsiniz. Çocuğunuzu güvensiz bölgelerden uzak tutabilirsiniz. Okul, kütüphane vb. yerleri güvenli işaretleyerek buralarda ne kadar vakit geçirdiğini de görebilirsiniz.

Bölge Listeleri

Coğrafi Bölge Listeleri

Sınırsız sayıda, güvenli ve güvensiz bölge listeleri oluşturabilir, listelerdeki konum ziyaretlerine kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ziyaret Saatlerini ve Sıklığını Görme

Ziyaret Saatleri

Çocuğunuzun hangi saatlerde ve ne kadar sıklıkla belirlediğiniz yerlerde bulunduğunu görebilirsiniz.

Ziyaret Geçmişi

Ziyaret Geçmişi

Konumlara ulaşırken kullanılan tüm yollar ve ulaşılan konumlar tek tek bir bütün halinde haritada gösterilir. En sık gidilen yerler ve en sık kullanılan yolları paneldeki konum ağı haritasından görebilirsiniz.

Sonraki: Belirli Konum Uyarısı

Coğrafi Bölge ve dahası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat boyunca ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.