Coğrafi Bölge Belirleme

CepSpy kontrol panelinizden coğrafi bölge, lokasyon ve yer belirlemeleri yapabilirsiniz. Böylece çocuğunuzun nerede olduğunu sürekli takip etmek yerine sadece bu alanlara girdiğinde uyarı alacak şekilde ayarlarınızı yapılandırabilir ve sürekli harita takibi yapmaktan kurtulursunuz.
Hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmaz, çocuğunuzun gittiği her yeri bilebilirsiniz.

coğrafi bölge, lokasyon ve yer belirlemeleri

Yer Belirlemeleri

Sınırsız sayıda, güvenli ve güvensiz olarak işaretleyebileceğiniz bölge, lokasyon ve yer belirlemeleri yapabilirsiniz. Çocuğunuzu güvensiz bölgelerden uzak tutabilirsiniz. Okul, kütüphane vb. yerleri güvenli işaretleyerek buralarda ne kadar vakit geçirdiğini de görebilirsiniz.

Bölge Listeleri

Coğrafi Bölge Listeleri

Sınırsız sayıda, güvenli ve güvensiz bölge listeleri oluşturabilir, listelerdeki konum ziyaretlerine kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ziyaret Saatlerini ve Sıklığını Görme

Ziyaret Saatleri

Çocuğunuzun hangi saatlerde ve ne kadar sıklıkla belirlediğiniz yerlerde bulunduğunu görebilirsiniz.

Ziyaret Geçmişi

Ziyaret Geçmişi

Konumlara ulaşırken kullanılan tüm yollar ve ulaşılan konumlar tek tek bir bütün halinde haritada gösterilir. En sık gidilen yerler ve en sık kullanılan yolları paneldeki konum ağı haritasından görebilirsiniz.

Sonraki: Belirli Konum Uyarısı

SOFTWARE INTENDED FOR LEGAL USES ONLY. CepSpy service software is designed for monitoring your children on a smartphone or other device you own it or have proper consent to monitor. It is the violation of the jurisdiction law to install surveillance software, onto a mobile phone or other device you do not have the right to monitor. The law generally requires you to notify users/owners of the device that it is being monitored. The violation of this requirement could result in severe monetary and criminal penalties imposed on the violator. You should consult your own legal advisor with respect to legality of using the Software in the manner you intend to use it prior to downloading, installing, and using it. You take full responsibility for determining that you have the right to monitor the device on which the Software is installed. CepSpy cannot be held responsible if a User chooses to monitor a device the User does not have the right to monitor; nor can CepSpy provide legal advice regarding the use of the Software.