MMS Takibi

CepSpy telefonla alınan ve gönderilen tüm MMS Multimedya mesajlarının içeriğini ve detaylarını kayıt altına alır. Mesajlaşılan kişi rehberde kayıtlıysa rehber ismi ve varsa profil resmi numara ile birlikte görüntülenir.

En fazla mesajlaşılan beş numara en üstte ayrı bir tablo halinde gösterilir. Hemen altında tarih sırasına göre son mesaj en üstte olacak şekilde detaylı bir liste yer alır.
İsim veya numara ile (numaranın belli bir kısmı da yeterlidir) kayıtlar arasında arama yapılabilir.
Tarih aralıkları seçerek belli tarihlerde gerçekleşmiş mesajlaşmalara ulaşılabilir.
Mesaj içeriğinin tamamı görülebilir.
Bu sayede çocuğunuzu kötü niyetli kişilerden koruyabilir, uygunsuz davranışlardan uzak tutabilirsiniz.
MMS Takibi

Gelen MMS Kayıtları

Gelen MMS Mesajlar

Telefona kimlerin hangi saatlerde multimedya mesajı gönderdiğini ve neler gönderdiğini görebilirsiniz.

Giden MMS Kayıtları

Giden MMS Mesajlar

Çocuğunuz telefonda kimlerle resimler ve videolar paylaşıyor, hangi saatlerde multimedya mesaj atıyor ve neler gönderiyor. Tüm bilgiler kaydedilir.

Sonraki: Konum Takibi

MMS Takibi ve dahası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat süreyle ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.