Snapchat Takibi

Şipşak resimler, videolar, mesajlar ve paylaşılan konumlar. Snapchat’in sunduğu en önemli özellik gönderilenlerin kısa bir süre sonra kaybolması ve telefon üzerinden Snapchat takibi yapılamaması, geçmişin görülememesi. Ani çekilen resimler, videolar ve atılan mesajlar yine aniden kayboluyor ve kullanıcıdan başkası bunlara ulaşamıyor. Bu özelliği ile Snapchat özellikle gençler arasında yaygın bir biçimde kullanılmakta ve pek çok uygunsuz davranışlar bu uygulama sayesinde rahatlıkla sergilenebilmekte. Pornografi ve şiddet içeriği, gizli ilişkiler, yasaklanmış davranışlar… Elbette çocuğunuzu bunlardan uzak tutmak istersiniz.

CepSpy, içeriği kısa bir süre sonra telefondan kaybolsa dahi tüm Snapchat aktivitelerini kayıt altına alır ve geçmişe yönelik tüm içeriklere ulaşmanızı sağlar.

Root Gerektirmez

Root Gerektirmez!

Piyasada bulunan düşük bütçeli ve taklit diğer casus yazılımların aksine CepSpy ile Snapchat takibi için cihaza “root” işlemi yapmanız gerekmez. Böylece telefonun garantisi ve uygulamaların düzgün çalışmaları ile ilgili sorunlar da ortadan kalkar.

Tüm Snapchat Aktiviteleri

Detaylı Snapchat Takibi

Telefondan silinmesine rağmen CepSpy ile tüm Snapchat yazışmalarını, paylaşılan resimleri, videoları ve konumları görebilirsiniz.

Snapchat Kişi Detayları

Snapchat Kişi Bilgisi

Sohbet edilen kişilerin detaylı Snapchat kişi bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan Snapchat yazışmalarının ve paylaşımlarının detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: Gmail Takibi

SOFTWARE INTENDED FOR LEGAL USES ONLY. CepSpy service software is designed for monitoring your children on a smartphone or other device you own it or have proper consent to monitor. It is the violation of the jurisdiction law to install surveillance software, onto a mobile phone or other device you do not have the right to monitor. The law generally requires you to notify users/owners of the device that it is being monitored. The violation of this requirement could result in severe monetary and criminal penalties imposed on the violator. You should consult your own legal advisor with respect to legality of using the Software in the manner you intend to use it prior to downloading, installing, and using it. You take full responsibility for determining that you have the right to monitor the device on which the Software is installed. CepSpy cannot be held responsible if a User chooses to monitor a device the User does not have the right to monitor; nor can CepSpy provide legal advice regarding the use of the Software.