Snapchat Takibi

Şipşak resimler, videolar, mesajlar ve paylaşılan konumlar. Snapchat’in sunduğu en önemli özellik gönderilenlerin kısa bir süre sonra kaybolması ve telefon üzerinden Snapchat takibi yapılamaması, geçmişin görülememesi. Ani çekilen resimler, videolar ve atılan mesajlar yine aniden kayboluyor ve kullanıcıdan başkası bunlara ulaşamıyor. Bu özelliği ile Snapchat özellikle gençler arasında yaygın bir biçimde kullanılmakta ve pek çok uygunsuz davranışlar bu uygulama sayesinde rahatlıkla sergilenebilmekte. Pornografi ve şiddet içeriği, gizli ilişkiler, yasaklanmış davranışlar… Elbette çocuğunuzu bunlardan uzak tutmak istersiniz.

CepSpy, içeriği kısa bir süre sonra telefondan kaybolsa dahi tüm Snapchat aktivitelerini kayıt altına alır ve geçmişe yönelik tüm içeriklere ulaşmanızı sağlar.

Root Gerektirmez

Root Gerektirmez!

Piyasada bulunan düşük bütçeli ve taklit diğer casus yazılımların aksine CepSpy ile Snapchat takibi için cihaza “root” işlemi yapmanız gerekmez. Böylece telefonun garantisi ve uygulamaların düzgün çalışmaları ile ilgili sorunlar da ortadan kalkar.

Tüm Snapchat Aktiviteleri

Detaylı Snapchat Takibi

Telefondan silinmesine rağmen CepSpy ile tüm Snapchat yazışmalarını, paylaşılan resimleri, videoları ve konumları görebilirsiniz.

Snapchat Kişi Detayları

Snapchat Kişi Bilgisi

Sohbet edilen kişilerin detaylı Snapchat kişi bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan Snapchat yazışmalarının ve paylaşımlarının detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: Gmail Takibi

Snapchat ve daha fazlası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat süreyle ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.