Telegram Takibi

Telegram üzerinden gerçekleştirilen tekli veya grup yazışmalarını görmek, gönderilip alınan medya dosyalarına erişmek istiyorsanız Telegram Casus özelliği ile CepSpy ihtiyacınızı karşılayacak en uygun çözümdür.

Telegram, günümüzde en yaygın kullanılan mesajlaşma uygulamaları arasındadır ve kullanıcı sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Whatsapp’a benzer arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde tercih edilmekte, ayrıca çeşitli grup duyuruları vb. için de kullanılmaktadır.
Uçtan uca şifreli görüşmeler sağladığı ve bu şifrelemeyi kesinlikle ülkelerin istihbarat servisleriyle paylaşmadığı için çeşitli terör grupları da bu uygulamayı kullanarak haberleşmektedir. Bu nedenlerle Rusya ve İran’da bu uygulamanın kullanımı yasaklanmıştır ancak diğer ülkelerde halen Whatsapp ile rekabet halindedir.

Çocuğunuzun istenmeyen kişilerle yazışmasını, uygunsuz gruplara katılmasını, uygunsuz görüntüler ve pornografi içeren zararlı medya içeriklerine ulaşmasını Telegram Takibi özelliği ile kontrol altında tutabilirsiniz.

Telegram Takip Yazılımı

Tüm Telegram Yazışmaları

Tüm Telegram Yazışmaları

CepSpy ile tüm Telegram tekli ve grup yazışmalarını, medya dosyalarını görebilirsiniz. Gelen ve giden tüm mesajlar ve görüntülere kontrol panelinizden anlık ulaşabilirsiniz.

Telegram Kişi Detayları

Telegram Kişi Bilgisi

Sohbet edilen kişilerin detaylı Telegram kişi bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir, kişi bazlı arama yapabilirsiniz.

Telegram Medya Dosyaları

Telegram Medya Dosyaları

Telegram ile alınan ve gönderilen tüm resimlere doğrudan erişim sağlayabilirsiniz.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan Telegram yazışmalarının detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: KakaoTalk Takibi

SOFTWARE INTENDED FOR LEGAL USES ONLY. CepSpy service software is designed for monitoring your children on a smartphone or other device you own it or have proper consent to monitor. It is the violation of the jurisdiction law to install surveillance software, onto a mobile phone or other device you do not have the right to monitor. The law generally requires you to notify users/owners of the device that it is being monitored. The violation of this requirement could result in severe monetary and criminal penalties imposed on the violator. You should consult your own legal advisor with respect to legality of using the Software in the manner you intend to use it prior to downloading, installing, and using it. You take full responsibility for determining that you have the right to monitor the device on which the Software is installed. CepSpy cannot be held responsible if a User chooses to monitor a device the User does not have the right to monitor; nor can CepSpy provide legal advice regarding the use of the Software.