Telegram Takibi

Telegram üzerinden gerçekleştirilen tekli veya grup yazışmalarını görmek, gönderilip alınan medya dosyalarına erişmek istiyorsanız Telegram Casus özelliği ile CepSpy ihtiyacınızı karşılayacak en uygun çözümdür.

Telegram, günümüzde en yaygın kullanılan mesajlaşma uygulamaları arasındadır ve kullanıcı sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Whatsapp’a benzer arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde tercih edilmekte, ayrıca çeşitli grup duyuruları vb. için de kullanılmaktadır.
Uçtan uca şifreli görüşmeler sağladığı ve bu şifrelemeyi kesinlikle ülkelerin istihbarat servisleriyle paylaşmadığı için çeşitli terör grupları da bu uygulamayı kullanarak haberleşmektedir. Bu nedenlerle Rusya ve İran’da bu uygulamanın kullanımı yasaklanmıştır ancak diğer ülkelerde halen Whatsapp ile rekabet halindedir.

Çocuğunuzun istenmeyen kişilerle yazışmasını, uygunsuz gruplara katılmasını, uygunsuz görüntüler ve pornografi içeren zararlı medya içeriklerine ulaşmasını Telegram Takibi özelliği ile kontrol altında tutabilirsiniz.

Telegram Takip Yazılımı

Tüm Telegram Yazışmaları

Tüm Telegram Yazışmaları

CepSpy ile tüm Telegram tekli ve grup yazışmalarını, medya dosyalarını görebilirsiniz. Gelen ve giden tüm mesajlar ve görüntülere kontrol panelinizden anlık ulaşabilirsiniz.

Telegram Kişi Detayları

Telegram Kişi Bilgisi

Sohbet edilen kişilerin detaylı Telegram kişi bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir, kişi bazlı arama yapabilirsiniz.

Telegram Medya Dosyaları

Telegram Medya Dosyaları

Telegram ile alınan ve gönderilen tüm resimlere doğrudan erişim sağlayabilirsiniz.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan Telegram yazışmalarının detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: KakaoTalk Takibi

Telegram Takibi ve dahası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat süreyle ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.