WeChat Takibi

WeChat üzerinden yapılan yazışmalarını görmek, gönderilip alınan görüntü dosyalarına ulaşmak istiyorsanız WeChat Casus özelliği ile CepSpy ihtiyacınızı karşılayacak en uygun yazılımdır.

WeChat, konum üzerinden civardaki kullanıcılarla sohbet edilebilen bir sosyal medya uygulamasıdır. Bazı cep telefonlarında hazır kurulu gelen bu uygulama özellikle akıllı telefonları yeni kullanmaya başlayanlar arasında yaygındır. Bu durum tehlikeleri de beraberinde getirmektedir. Hem konum üzerinden metre metre mesafe göstermesi, hem de kullanıcı çokluğu, çocukların bu uygulamayı kullanmasını sakıncalı hale getirmektedir.

CepSpy ile çocuğunuzun WeChat kulanımını takip edebilir ve sınırlandırabilirsiniz.

WeChat Takip Yazılımı

Tüm WeChat Yazışmaları

Tüm WeChat Yazışmaları

CepSpy ile tüm WeChat tekli ve grup yazışmalarını, medya dosyalarını görebilirsiniz. Gelen ve giden tüm mesajlar ve bildirimlere kontrol panelinizden anlık ulaşabilirsiniz.

WeChat Kişi Detayları

WeChat Kişi Bilgisi

Sohbet edilen kişilerin isim, numara vb. detaylı WeChat kişi bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sohbetlerde kişi bazlı arama yapabilirsiniz.

WeChat Medya Dosyaları

WeChat Medya Dosyaları

WeChat ile alınan ve gönderilen tüm resimlere doğrudan erişim sağlayabilirsiniz.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan WeChat yazışmalarının detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: Hike Takibi

WeChat ve daha fazlası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat süreyle ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.