Yazı Kopyalayıcı

CepSpy Pano Erişimi özelliği ile telefonda farklı amaçlar için kullanılmak üzere kopyalanmış olan tüm yazı, adres, numara vb. tek tek bir liste halinde kaydedilir.

Böylece telefonun nasıl kullanıldığı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Örneğin çocuğunuz başka birine göndermek için bir mesaj içeriği kopyaladı ya da internetten bir makaleyi başka bir yerde yayınlamak için kopyaladı. Tüm bu kayıtları görmeniz mümkündür.
Casus Pano Kaydedici

Pano Kaydedici

Kopyalanmış Tüm İçerik

Başka bir amaçla kullanılmak üzere kopyalanmış ola metin, site adresi, kişi adı, telefon numarası, adres vb. her türlü yazı kaydedilir.

Pano Kayıtları Arama

Detaylı Arama

Anahtar kelime kullanarak kayıtlar arasında arama yapabilirsiniz.

Tarih ve Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yazılar tarih ve saat bilgileri ile birlikte kaydedilir. Belirli bir tarih aralığındaki yazıları görme imkanınız vardır.

Sonraki: Sağlık Verileri

Sağlık Verileri ve dahası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat süreyle ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.