Skype Takibi

Eğer çocuğunuzun Skype yazışmalarını görmek istiyorsanız Skype Takibi özelliği ile CepSpy ihtiyacınızı karşılayacak en uygun çözümdür.
Çocuğunuzun tüm Skype aktivitelerini kontrol panelinizden detayları ile birlikte görmeniz mümkündür.

Skype Takip Programı

Tüm Skype Yazışmaları

Tüm Skype Takibi

CepSpy ile tüm kişi ve grup yazışmalarını, medya dosyalarını görebilirsiniz. Gelen ve giden tüm mesajlar ve bildirimlere kontrol panelinizden ulaşabilirsiniz.

Skype Kişi Detayları

Skype Kişi Bilgisi

Sohbet edilen kişilerin isim, numara vb. detaylı Skype kişi bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz engelleyebilirsiniz.

Skype Medya Dosyaları

Skype Medya Dosyaları

Skype ile alınan ve gönderilen tüm resimlere ve belgelere doğrudan erişim sağlayabilirsiniz.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan Skype yazışmalarının detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: Viber Takibi

Skype ve daha fazlası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat süreyle ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.