Facebook Takibi

Eğer çocuğunuzun Facebook yazışmalarını görmek istiyorsanız Facebook Takibi özelliği ile CepSpy ihtiyacınızı karşılayacak en uygun çözümdür.
Çocuğunuzun tüm Facebook aktivitelerini kontrol panelinizden detayları ile birlikte görmeniz mümkündür.
Facebook Messenger Casus

Root Gerektirmez

Root Gerektirmez!

Piyasada bulunan düşük bütçeli ve taklit diğer casus yazılımların aksine CepSpy ile Facebook takibi için cihaza “root” işlemi yapmanız gerekmez. Böylece telefonun garantisi ve uygulamaların düzgün çalışmaları ile ilgili sorunlar da ortadan kalkar.

Tüm Facebook Yazışmaları

Tüm Facebook Takibi

CepSpy ile tüm kişi ve grup yazışmalarını, medya dosyalarını görebilirsiniz. Gelen ve giden tüm mesajlar ve bildirimlere kontrol panelinizden ulaşabilirsiniz.

Facebook Kişi Detayları

Facebook Kişi Bilgisi

Sohbet edilen kişilerin detaylı Facebook kişi bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz engelleyebilirsiniz.

Facebook Bildirimleri

Facebook Bildirimleri

Tüm Facebook bildirimlerine ve aktivitelerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan Facebook yazışmalarının detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: Instagram Takibi

SOFTWARE INTENDED FOR LEGAL USES ONLY. CepSpy service software is designed for monitoring your children on a smartphone or other device you own it or have proper consent to monitor. It is the violation of the jurisdiction law to install surveillance software, onto a mobile phone or other device you do not have the right to monitor. The law generally requires you to notify users/owners of the device that it is being monitored. The violation of this requirement could result in severe monetary and criminal penalties imposed on the violator. You should consult your own legal advisor with respect to legality of using the Software in the manner you intend to use it prior to downloading, installing, and using it. You take full responsibility for determining that you have the right to monitor the device on which the Software is installed. CepSpy cannot be held responsible if a User chooses to monitor a device the User does not have the right to monitor; nor can CepSpy provide legal advice regarding the use of the Software.