Instagram Takibi

Bir milyarın üzerinde aktif kullanıcı sayısı ile günümüzün en popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’ı %85’lik bir oranla en çok 12-28 yaş aralığındaki çocuklar ve gençler kullanmaktadır. Bu durum ailelerin endişelerini de beraberinde getirmektedir. Bu durumda çocuğunuzun güvenliği için Instagram takibi gereklidir.

CepSpy sizlere çocuğunuzun Instagram kullanımıyla ilgili tüm bilgileri vererek çocuğunuz üzerindeki kontrolünüzü doğru şekilde kanalize etmenizi sağlar.

Root Gerektirmez

Root Gerektirmez!

Piyasada bulunan düşük bütçeli ve taklit diğer casus yazılımların aksine CepSpy ile Instagram takibi için cihaza “root” işlemi yapmanız gerekmez. Böylece telefonun garantisi ve uygulamaların düzgün çalışmaları ile ilgili sorunlar da ortadan kalkar.

Tüm Instagram Yazışmaları

Tüm Instagram Takibi

CepSpy ile tüm Instagram yazışmalarını, alınan resimleri görebilirsiniz. Gelen ve giden tüm mesajlar ile birlikte takip edilen, takip eden kullanıcılara ve bildirimlere kontrol panelinizden ulaşabilirsiniz.

Instagram Bildirimleri

Instagram Bildirimleri

Tüm Instagram bildirimlerine, beğenilere, takip isteklerine ve takip edilenlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan Instagram yazışmalarının ve bildirimlerin detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: Snapchat Takibi

SOFTWARE INTENDED FOR LEGAL USES ONLY. CepSpy service software is designed for monitoring your children on a smartphone or other device you own it or have proper consent to monitor. It is the violation of the jurisdiction law to install surveillance software, onto a mobile phone or other device you do not have the right to monitor. The law generally requires you to notify users/owners of the device that it is being monitored. The violation of this requirement could result in severe monetary and criminal penalties imposed on the violator. You should consult your own legal advisor with respect to legality of using the Software in the manner you intend to use it prior to downloading, installing, and using it. You take full responsibility for determining that you have the right to monitor the device on which the Software is installed. CepSpy cannot be held responsible if a User chooses to monitor a device the User does not have the right to monitor; nor can CepSpy provide legal advice regarding the use of the Software.