Instagram Takibi

Bir milyarın üzerinde aktif kullanıcı sayısı ile günümüzün en popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’ı %85’lik bir oranla en çok 12-28 yaş aralığındaki çocuklar ve gençler kullanmaktadır. Bu durum ailelerin endişelerini de beraberinde getirmektedir. Bu durumda çocuğunuzun güvenliği için Instagram takibi gereklidir.

CepSpy sizlere çocuğunuzun Instagram kullanımıyla ilgili tüm bilgileri vererek çocuğunuz üzerindeki kontrolünüzü doğru şekilde kanalize etmenizi sağlar.

Root Gerektirmez

Root Gerektirmez!

Piyasada bulunan düşük bütçeli ve taklit diğer casus yazılımların aksine CepSpy ile Instagram takibi için cihaza “root” işlemi yapmanız gerekmez. Böylece telefonun garantisi ve uygulamaların düzgün çalışmaları ile ilgili sorunlar da ortadan kalkar.

Tüm Instagram Yazışmaları

Tüm Instagram Takibi

CepSpy ile tüm Instagram yazışmalarını, alınan resimleri görebilirsiniz. Gelen ve giden tüm mesajlar ile birlikte takip edilen, takip eden kullanıcılara ve bildirimlere kontrol panelinizden ulaşabilirsiniz.

Instagram Bildirimleri

Instagram Bildirimleri

Tüm Instagram bildirimlerine, beğenilere, takip isteklerine ve takip edilenlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan Instagram yazışmalarının ve bildirimlerin detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: Snapchat Takibi

Instagram ve daha fazlası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat boyunca ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.