Gmail Takibi

Android telefonlarda birincil e-posta hesabı Gmail olarak ayarlanmaktadır. Bu yüzden pek çok kullanıcı başka bir e-posta hesabına gerek duymaz ve yazışmalar için Gmail hesabını kullanır. Aynı zamanda alışveriş, sitelere kayıt, anket vb. pek çok işlem için de Gmail hesabını kullanmaktadır. Bu sebeplerden dolayı telefona yüklenecek olan casus yazılımda “Gmail Takibi” özelliği olması elzemdir. CepSpy, size bu imkanı sunmaktadır.

Gmail Takibi

Tüm Maillere Erişim

Tüm Gmail Takibi

Gmail ile alınan ve gönderilen tüm e-posta mesajlarına ulaşabilirsiniz.

Dosya Eklerine Erişim

Dosya Eklerine Erişim

Gmail ile alınan ve gönderilen e-posta mesajlarındaki resim, video, dosya vb. tüm eklere ulaşabilirsiniz.

Gmail Kişilerine Erişim

Gmail Kişilerine Erişim

Gmail ile iletişim kurulmuş ve ayrıca kayıtlı olan tüm kişilere ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan Gmail yazışmalarının detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: Skype Takibi

SOFTWARE INTENDED FOR LEGAL USES ONLY. CepSpy service software is designed for monitoring your children on a smartphone or other device you own it or have proper consent to monitor. It is the violation of the jurisdiction law to install surveillance software, onto a mobile phone or other device you do not have the right to monitor. The law generally requires you to notify users/owners of the device that it is being monitored. The violation of this requirement could result in severe monetary and criminal penalties imposed on the violator. You should consult your own legal advisor with respect to legality of using the Software in the manner you intend to use it prior to downloading, installing, and using it. You take full responsibility for determining that you have the right to monitor the device on which the Software is installed. CepSpy cannot be held responsible if a User chooses to monitor a device the User does not have the right to monitor; nor can CepSpy provide legal advice regarding the use of the Software.