Gmail Takibi

Android telefonlarda birincil e-posta hesabı Gmail olarak ayarlanmaktadır. Bu yüzden pek çok kullanıcı başka bir e-posta hesabına gerek duymaz ve yazışmalar için Gmail hesabını kullanır. Aynı zamanda alışveriş, sitelere kayıt, anket vb. pek çok işlem için de Gmail hesabını kullanmaktadır. Bu sebeplerden dolayı telefona yüklenecek olan casus yazılımda “Gmail Takibi” özelliği olması elzemdir. CepSpy, size bu imkanı sunmaktadır.

Gmail Takibi

Tüm Maillere Erişim

Tüm Gmail Takibi

Gmail ile alınan ve gönderilen tüm e-posta mesajlarına ulaşabilirsiniz.

Dosya Eklerine Erişim

Dosya Eklerine Erişim

Gmail ile alınan ve gönderilen e-posta mesajlarındaki resim, video, dosya vb. tüm eklere ulaşabilirsiniz.

Gmail Kişilerine Erişim

Gmail Kişilerine Erişim

Gmail ile iletişim kurulmuş ve ayrıca kayıtlı olan tüm kişilere ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan Gmail yazışmalarının detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: Skype Takibi

Gmail ve daha fazlası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat boyunca ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.