Resimleri Görme

Telefon galerisindeki tüm resimleri görme özelliği sayesinde telefonla çekilen veya başka bir yerden yüklenmiş olan resimleri görebilirsiniz. Resimler telefondan silinse dahi CepSpy kontrol panelindeki kayıtları kaybolmaz.

Belirli bir tarih aralığı seçerek sadece o tarihteki resimleri de görebilirsiniz.
Resimleri Gizli Görme

Bütün Resimleri Görme

Tüm Resimleri Görme

Telefonun kamerasıyla çekilmiş, başkaları tarafından gönderilmiş, internetten yüklenmiş tüm resimleri görebilirsiniz. Kullanıcı tarafından alınan ekran görüntüleri de dahil olmak üzere kısaca telefondaki galeride kayıtlı tüm resimlere ulaşabilirsiniz.

Sakıncalı Resimleri Görme

Sakıncalı Resimler

Çıplaklık içeren, şiddet içeren resimler sistem tarafından otomatik algılanır ve ayrı bir liste halinde gösterilir. Sakıncalı içeriğe erişim için tüm resim arşivini incelemenize gerek kalmadan size kolaylık sağlamaktadır.

Resimleri Arşivleme

Kolay Arşivleme

Kayıtları bilgisayarınıza veya telefonunuza yükleyerek arşivleyebilirsiniz.

Sonraki: Kişileri Görme

Resimlere Erişmek ve dahası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat süreyle ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.