Kik Takibi

Kik üzerinden gerçekleştirilen yazışmaları görmek, gönderilip alınan medya dosyalarına erişmek istiyorsanız Kik Casus özelliği ile CepSpy ihtiyacınızı karşılayacak en uygun çözümdür.

Kik, özellikle çocuklar arasında yaygın olarak kullanılan mesajlaşma uygulamaları arasındadır ve kulanıcı sayısı gün geçtikçe artmaktadır.
Amerika’da bu uygulama ile tuzağa düşürülen çocuklarla ilgili pek çok haber mevcuttur.
Çocuk pornosu ve cinayet içerikli bu haberlerde aileler, çocuklarının Facebook mesajlaşmalarını kontrol altında tuttuklarını fakat bu uygulamadan haberleri olmadıklarını söylemişlerdir.

Çocuğunuzun yabancılarla görüşüp görüşmediğini, zararlı medya içeriklerine ulaşıp ulaşmadığını Kik Takibi özelliği ile kontrol altına alabilir, çocuğunuzu bu tehlikelerden uzak tutabilirsiniz.

Kik Takip Yazılımı

Tüm Kik Yazışmaları

Tüm Kik Yazışmaları

CepSpy ile tüm Kik tekli ve grup yazışmalarını, medya dosyalarını görebilirsiniz. Gelen ve giden tüm mesajlar ve bildirimlere kontrol panelinizden anlık ulaşabilirsiniz.

Kik Kişi Detayları

Kik Kişi Bilgisi

Sohbet edilen kişilerin isim, numara vb. detaylı Kik kişi bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz engelleyebilirsiniz.

Kik Medya Dosyaları

Kik Medya Dosyaları

Kik ile alınan ve gönderilen tüm resimlere doğrudan erişim sağlayabilirsiniz.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan Kik yazışmalarının detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: Tinder Takibi

KIK ve daha fazlası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat boyunca ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.