Konum İzleme

CepSpy ile telefonun konumunu sürekli takip edebilirsiniz. Konum izleme sayesinde her an telefonun nerede olduğunu görmeniz münkündür.

CepSpy, gelişmiş konum belirleme özelliğini kullanmaktadır. GPS aktif olmasa da diğer kaynaklardan yüksek doğrulukta konum tespiti yapılır. Çoğu kulanıcı veri ve enerji tasarrufu için GPS özelliğini kapalı tutmaktadır, ancak CepSpy konum belirlemede buna ihtiyaç duymadan anlık doğru tespitlerle tam olarak harita üzerinde konumun yerini size gösterir.

Çocuğunuzun nerede olduğunu, nerelere gittiğini görebilir, olumsuz durumlar karşısında tedbirinizi alabilirsiniz.
GPS Konum Takibi

Anlık Konum İzleme

Anlık Konum İzleme

Telefonun bulunduğu konumu anında kontrol panelinizden görebilirsiniz.

Harita Üzerinde Konum Görme

Harita Üzerinden Erişim

Konum bilgilerini detaylı harita üzerinde görerek çocuğunuzun tam olarak nerede olduğunu bulabilirsiniz.

Sonraki: Konum Geçmişi

Konum İzleme ve dahası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat süreyle ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.