Telefon Rehberi

CepSpy ile tüm telefon rehberi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çocuğunuzun kimlerle görüştüğünü, kimlerle arkadaşlık ettiğini rehber kayıtlarından görebilir, buna göre almanız gereken tedbirler varsa harekete geçebilirsiniz.
Telefon Rehberine Erişim

Tüm Telefon Rehberi Kişileri

Tüm Kişiler (Telefon Rehberi)

Rehbere kayıtlı olan tüm kişileri liste halinde görebilirsiniz. Profil resmi eklenmişse bu resimleri de listede görürsünüz. Kişi detaylarında o kişiye ait tüm telefon numaraları ve varsa e-posta adresi de yer alır.

Kişi Arama

Kişi Arama

Tüm rehber kayıtları içerisinden telefon numarası veya isim araması yapabilirsiniz. Özellikle baktığınız belli kişi ya da numaralar varsa tüm rehberi tek tek kontrol etmenize gerek kalmaz.

Sonraki: Kişi Engelleme

Telefon Rehberi ve dahası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat süreyle ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.