Kakao Takibi

Kakao üzerinden gerçekleştirilen tekli veya grup yazışmalarını görmek, gönderilip alınan medya dosyalarına erişmek istiyorsanız Kakao Casus özelliği ile CepSpy ihtiyacınızı karşılayacak en uygun çözümdür.

Kakao, çocuklar ve gençler arasında yaygın kullanılan bir sosyal medya ve mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcı sayısı gün geçtikçe artan bu uygulamada alt yaş grubuna cazip gelen bir takım özellikler mevcuttur. Bununla birlikte ünlü kullanıcıları takip edebilme ve çeşitli paylaşımlar yapma özelliği de çocuklara ve gençlere cazip gelmektedir.

Kakao Takip Yazılımı

Tüm Kakao Yazışmaları

Tüm Kakao Yazışmaları

CepSpy ile tüm Kakao tekli ve grup yazışmalarını, medya dosyalarını görebilirsiniz. Gelen ve giden tüm mesajlar ve bildirimlere kontrol panelinizden anlık ulaşabilirsiniz.

Kakao Kişi Detayları

Kakao Kişi Bilgisi

Sohbet edilen kişilerin isim, numara vb. detaylı Kakao kişi bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz engelleyebilirsiniz.

Kakao Medya Dosyaları

Kakao Medya Dosyaları

Kakao ile alınan ve gönderilen tüm resimlere doğrudan erişim sağlayabilirsiniz.

Tarih Saat Bilgileri

Tarih Saat Bilgileri

Yapılan Kakao yazışmalarının detaylı tarih ve zaman bilgilerine ulaşabilir, belirli tarihler arası arama yapabilirsiniz.

Sonraki: WeChat Takibi

Kakao ve daha fazlası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat boyunca ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.