İnternet Takibi

Çocuğunuz internette yararlı sitelerde vakit geçiriyor olduğu gibi zararlı sitelerde de vakit geçiriyor olabilir. Çocuğunuzun internet kullanımını kontrol altına alabilmek için, telefonla girdiği tüm web sitelerinin detaylı listesine CepSpy kontrol panelinizden tek tıkla ulaşabilirsiniz.

İnternet Takip Uygulaması

Ziyaret Edilen Tüm Web Siteleri

İnternet Geçmişi

Ziyaret edilen tüm web siteleri listelenir. Site başlığı veya site adresi ile kayıtlar arasında arama yapabilirsiniz.

Ziyaret Tarihi ve Saati Bilgileri

Ziyaret Saatleri

Girilen her bir web sitesi için ayrı ayrı tarih ve saat bilgileri yer alır. Belirli tarih aralığında da listede arama yapılabilir.

Web Sitesi Ziyaret Sayıları

Ziyaret Sayıları

En çok ziyaret edilenle web siteleri ziyaret sayısı ile birlikte önce gösterilir, böylece çocuğunuzun internette en çok nerede vakit geçirdiğini görebilirsiniz.

Web Sitesi Engelleme

Web Sitesi Engelleme

Uygunsuz web sitelerini tek tek bloke ederek listesini oluşturduğunuz yasaklı sitelere telefondan girişi engelleyebilirsiniz.

Sonraki: Telefon Yönetimi

İnternet ve daha fazlası için:

CepSpy’ın tüm özelliklerini 3 saat süreyle ücretsiz ve sınırsız test edebilirsiniz!

CEPSPY UYGULAMASI YASAL KULLANIM İÇİNDİR. CepSpy yazılım servisi çocuklarınızın akıllı telefonlarını, sahibi olduğunuz bir telefonu veya izleme hakkınız olan başka bir telefonu takip etmeniz için geliştirilmiş bir telefon takip yazılımıdır. İzleme hakkınız olmayan başka bir telefona yazılımı yüklemek ve takip etmek yasal değildir. Yasalar bu tür takip durumlarında kullanıcıyı takip edildiği konusunda bilgilendirmeniz gerektiğini belirtir. Bu tür gerekliliklerin yerine getirilmemesi yasaların ihlali anlamına gelebilir. Bu yazılımı yükleme ve kullanma konusu ile ilgili yasal yaptırımlar için yasal danışmanınıza, avukatınıza başvurabilirsiniz. Bu yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm hakların sizde olduğu konusundaki sorumluluk size aittir. CepSpy ve Akdeniz Bilişim, bu yazılımı haksız yükleme ve kullanmanız durumunda sorumluluk kabul etmez.